Про встановлення регульованого пішохідного переходу визивної дії навпроти буд.40-а на вул.Соборна

• 22.01.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  17.01.2020                                                                                                                  № 3

Про встановлення

регульованого пішохідного

переходу визивної дії навпроти буд.40-а

на вул.Соборна

Для забезпечення безпеки пішоходів та з метою врегулювання дорожнього руху на вул.Соборна, враховуючи рішення координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільного пасажирського перевезення від 18.12.2019 року щодо будівництва  регульованого пішохідного переходу визивної дії на  вул.Соборна, навпроти буд.40-а,  відповідно до ст.6 Закону України « Про дорожній рух », керуючись ст.ст.30, 40,ч.1ст.52  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради  вирішив:

1. В.о.директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Сидоренку В.В. укласти договір із ліцензованою організацією про розроблення схеми організації дорожнього руху на будівництво регульованого пішохідного переходу визивної дії навпроти буд.40-а на вул.Соборна.
  2. В.о.директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Сидоренку В.В. забезпечити встановлення регульованого пішохідного переходу визивної дії навпроти буд.40-а на вул.Соборна, відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.
  3. Впровадити зміни до схеми організації дорожнього руху на вул.Соборна відповідно до  вимог п.10.3 ДСТУ 8752:2017 «Безпека дорожнього руху. Проект організації дорожнього руху. Правила розроблення, побудови, оформлення. Вимоги до змісту», підтвердивши відповідним актом за участю представника уповноваженого органу  Національної поліції України.
  4. Контроль за виконанням   цього рішення покласти на першого заступника міського голови – Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук