Про встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Соборна і Небесної Сотні

• 13.01.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                          №

Про встановлення

світлофорного обєкту

на перехресті вулиць

Соборна і Небесної Сотні

Для забезпечення безпеки пішоходів та з метою врегулювання дорожнього руху на вул.Соборна, враховуючи рішення координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільного пасажирського перевезення від 18.12.2019 року щодо встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вул.Соборна і вул.Небесної Сотні,  відповідно до ст.6 Закону України « Про дорожній рух », керуючись ст.ст.30, 40,ч.1ст.52  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради  вирішив:

1. В.о.директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Сидоренку В.В. укласти договір із ліцензованою організацією про розроблення схеми організації дорожнього руху.
  2. В.о.директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Сидоренку В.В. забезпечити встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Соборна і Небесної Сотні, відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.
  3. Впровадити зміни до схеми організації дорожнього руху на вул.Соборна відповідно до  вимог п.10.3 ДСТУ 8752:2017 «Безпека дорожнього руху. Проект організації дорожнього руху. Правила розроблення, побудови, оформлення. Вимоги до змісту», підтвердивши відповідним актом за участю представника уповноваженого органу  Національної поліції України.
  4. Контролювати виконання цього рішення доручено першому заступнику міського голови – Зиковій О.Б.

Міський голова                                                                                               М.В.Нетяжук