Про встановлення відзнак та заохочень міського голови до Дня молоді

• 26.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 26.06.2019                                                                                                                    № 217од

Про встановлення відзнак

та заохочень міського голови

до Дня молоді

Відповідно до Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова” на    2016-2020 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 9-XХII-VII, Положення про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови молоді “За вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя”, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165, враховуючи висновки комісії з присвоєння відзнак та заохочень Фастівського міського голови для дітей та молоді від 13.06.2019 року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Встановити з нагоди святкування Дня молоді 2019 року у місті Фастові, як відзнаку для кращих представників молоді міста Подяку міського голови за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя, особистий вагомий внесок у зростання престижу міста Фастова та визначити як вид заохочення – грошову винагороду у розмірі 1 000 грн. 00 коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:
  • Докієнко Наталії Олександрівні – майстру спорту України, багаторазовій чемпіонці України з веслування на байдарках та каное;
  • Єпішкіну Дмитру Геннадійовичу – багаторазовому чемпіону України з панкратіону та вільної боротьби;
  • Ільчук Ірині Олегівні – викладачу відділу струнно-щипкових інструментів КЗ ФМР “Фастівська дитяча музична школа”;
  • Кириченко Олені Леонідівні, керівнику гуртка КЗ ФМР “Фастівський центр позашкільної роботи”;
  • Молодіжній Раді м. Фастів – консультативно-дорадчому органу при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради, нарахувати та виплатити вищевказаним особам грошову винагороду на загальну суму 5 000 грн. 00 коп. за рахунок коштів  міського бюджету, виділених управлінню культури, молоді та туризму  по КЕКВ 2282 по КПКВК 1013133.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

В. о. міського голови                                                                                О. Б. Зикова