Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на заходи, пов’язані із ліквідацією надзвичайної ситуації  природного характеру,  пов’язаною із  поширенням  COVID-19

• 24.04.2020

Р І Ш Е Н Н Я

22.04.2020                                                                                     № 206

м. Фастів

Про виділення коштів з резервного фонду

міського бюджету на заходи пов’язані

із ліквідацією надзвичайної ситуації

природного характеру,  пов’язаною із

поширенням  COVID-19

Розглянувши звернення КНП  ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» від 21 квітня 2020 року № 708 та враховуючи висновки фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21 квітня 2020 № року № 2-10/46, враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  зі змінами, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», рішення міського оперативного штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричинених коронавірусом COVID – 19» від 17 квітня 2020 року, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 20 грудня 2019 року № 2-LХХ -VІІ «Про міський бюджет на 2020 рік» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Виділити з резервного фонду міського бюджету головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Фастівської  міської  ради  кошти  в сумі  50000 грн. (за КПКВ 0212111) на придбання обладнання довготривалого користування.

Одержувачем коштів з резервного фонду  бюджету м. Фастова для організації заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням COVID-19 на території міста, визначити КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги», з правом передачі обладнання довготривалого користування установам та організаціям, що здійснюють діяльність на території міста Фастова.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити в установленому порядку фінансування видатків, визначених у пункті 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук