Про висунення кандидатури Броницької Юлії Леонідівни на присвоєння почесного звання  України “Мати-героїня”

• 22.05.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.05.2019                                           м. Фастів                                                    №276

Про висунення кандидатури

Броницької Юлії Леонідівни

на присвоєння почесного

звання  України “Мати-героїня”

Розглянувши  заяву гр. Броницької Юлії Леонідівни та протокол засідання комісії з попереднього розгляду питання присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” від 24.04.2019 р. №1 та подані до нього відповідні документи, на підставі Указу Президента України “Про почесні звання України”, ст.39 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Рекомендувати кандидатуру  Броницької Юлії Леонідівни  на присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”.
  1. Службі у справах дітей та сім’ї підготувати пакет документів та подання на ім’я голови Київської обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” Броницькій Юлії Леонідівні, *** року народження, яка проживає за адресою: ***
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко Олену Павлівну.

Міський голова                                                                                     М.В. Нетяжук