Про висунення кандидатури  Пустовіт Тетяни Віталіївни на присвоєння почесного  звання України « Мати-героїня»

• 26.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  20.03.2020                                                                                                                       № 165

Розглянувши заяву гр. Пустовіт Тетяни Віталіївни та протокол  засідання комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання України « Мати-героїня» від 25.02.2020 № 1 та подані до нього відповідні документи, на підставі Указу Президента України « Про почесні звання України», ст. 39 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Рекомендувати кандидатуру Пустовіт Тетяни Віталіївни на присвоєння почесного звання « Мати – героїня ».
  2. Службі у справах дітей та сім’ї підготувати пакет документів та подання на ім’я голови Київської обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання « Мати – героїня»  Пустовіт Тетяні Віталіївні,21.11.1977 року народження, яка проживає за адресою : Київська обл., м. Фастів, вул. Свято-Покровська, буд. 40.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко Олену Павлівну.

Міський голова                                                                                      М. В. Нетяжук