Про визначення іншого режиму роботи та/або іншої організаційної роботи, простою, плати працівника на період карантину працівникам закладів освіти, культури, фізичної культури і спорту міста Фастова

• 26.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  20.03.2020                                                                     № 127

Про визначення іншого режиму роботи

та/або іншої організаційної роботи,простою,

оплати праці на період карантину працівникам

закладів освіти, культури, фізичної культури

і спорту міста Фастова

На виконання ст. 34,113 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про оплату праці», Постанови КМУ від 08.02.1995 р. №100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.03.2020 року №122 «Про запобігання поширенню на території міста Фастова гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», розпорядження міського голови від 12.03.2020 р. № 74од «Про запобігання поширенню на території міста Фастова коронавірусу COVID-19», керуючись пп.1 п. а ст. 32, ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Керівникам закладів освіти, культури, фізичної культури і спорту міста Фастова, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів міського бюджету,під час карантину:
    • Визначити працівникам інший режим роботи та/абоіншу організаційну (педагогічну, методичну) роботу,або простій за погодженням із профспілкою (уповноваженим представником трудового колективу).
    • Оплату праці здійснювати:

працівникам, яким визначено інший графік роботи та/абоінша організаційна робота(педагогічна, методична) – в загальному порядку;

працівникам, яким визначено простій – у розмірі середнього заробітку, але не менше тарифної ставки (посадового окладу),.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук