Про визначення відповідальної особи, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування кваліфікованого електронного підпису у відділі ведення Державного реєстру виборців

• 17.08.2019

від 15.08.2019 № 273

Про визначення відповідальної
особи, на яку покладено обов’язки
забезпечення застосування кваліфікованого
електронного підпису у відділі ведення
Державного реєстру виборців

Відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги” та Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року №749, на виконання постанови Центральної виборчої комісії від 20 січня 2011 року №13, з метою отримання послуг кваліфікованого електронного підпису, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування кваліфікованого електронного підпису у відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради головного спеціаліста відділу – Сташкевич Альону Анатоліївну.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження, а також відповідальність за організацію застосування кваліфікованого електронного підпису у відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради покласти на керуючого справами Тхоржевську Л.О.

Міський голова М.В. Нетяжук