Про визначення відповідальних осіб під час проведення Великодніх свят в умовах карантину

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 15.04.2020                                                                                                              № 108 од

Про визначення відповідальних осіб

під час проведення Великодніх свят

в умовах карантину

На виконання протоколу онлайн-наради щодо відзначення Великодніх свят в Київській області в умовах карантину Київської обласної державної адміністрації від 09.04.2020 р. № 1, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2 під час проведення Великодніх свят в умовах карантину, керуючись п.20, ч.4, ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Визначити відповідальними особами для комунікації з представниками релігійних громад м. Фастів та представниками Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУНП в Київській області головного спеціаліста управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради Божок Ганну Миколаївну та завідувача сектором з питань мобілізаційної роботи виконавчого комітету Фастівської міської ради Тягуна Олександра Миколайовича.
  2. Визначити відповідальною особою за чергування біля місць богослужінь або релігійних зібрань під час Великодніх свят для комунікації з представниками Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУНП в Київській області завідувача сектором з питань мобілізаційної роботи виконавчого комітету Фастівської міської ради Тягуна Олександра Миколайовича.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук