РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 15.01.2020                                                                                                № 13 од

м. Фастів

Про визначення відповідальних осіб

за створення та матеріально –

технічне оснащення спільного ЦНАП

виконавчого комітету Фастівської міської

ради та РДА в рамках співробітництва з

Програмою «ULEAD WITH EUROPE»

Для виконання Технічного Завдання для створення спільного ЦНАП виконавчого комітету Фастівської міської ради та РДА в рамках фази впровадження проєкту Програми «U-LEAD WITH EUROPE» та з метою забезпечення центр надання адміністративних послуг матеріальними цінностями, керуючись ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги» та ч. 4 п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити відповідальною особою за створення спільного ЦНАП виконавчого комітету Фастівської міської ради та РДА в рамках фази впровадження проєкту Програми «U-LEAD WITH EUROPE» керуючу справами виконавчого комітету Фастівської міської ради – Тхоржевську Лесю Олександрівну.
  2. Призначити відповідальними  особами за отримання та збереження основних засобів, необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, інших матеріальних цінностей спільного ЦНАП виконавчого комітету Фастівської міської ради та РДА начальника відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення – Ковальова Миколу Олександровича та начальника відділу господарського забезпечення – Остапчука Юрія Васильовича.
  3. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру – Міхеєвій Ользі Олегівні забезпечити проведення інвентаризації та прийняти на баланс матеріальні цінності, що будуть отримані в результаті впровадження проєкту Програми «U-LEAD WITH EUROPE».
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                              М.В. Нетяжук