Про визнання необхідності дострокового внесення змін до генерального плану міста Фастова

• 11.12.2019

Про визнання необхідності

дострокового внесення змін

до генерального плану міста Фастова

З метою приведення у відповідність містобудівної документації                    м. Фастів, враховуючи важливість подальшого соціально-економічного розвитку міста та вирішення важливих питань місцевого значення, за результатами містобудівного моніторингу, який проводиться постійно відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 р. № 170 «Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу», керуючись ч. 9, ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», п. 42 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визнати необхідним дострокове внесення змін до генерального плану міста Фастова та доручити відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради за результатами містобудівного моніторингу спільно з сертифікованими фахівцями організації розробника підготувати аналітичний звіт.
  2. Доручити виконавчому комітету Фастівської міської ради укласти угоду з відповідною ліцензованою проєктною організацією на виготовлення проєкту дострокового внесення змін до генерального плану міста Фастова.
  3. Виконавчому комітету Фастівської міської ради забезпечити проведення громадських слухань містобудівної документації, вказаної в п.2 даного рішення, з врахуванням ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  4. Розроблену і погоджену в установленому законодавством порядку містобудівну документацію, вказану в п.2 даного рішення, подати на затвердження до Фастівської міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології та містобудування.

Міський  голова                                                                               М.В.Нетяжук