Про визнання постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, вибуху в багатоквартирному будинку  по вул. Садова, 10, в місті Фастові ***

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №314

Про визнання постраждалим

внаслідок надзвичайної ситуації,

вибуху в багатоквартирному будинку

по вул. Садова, 10, в місті Фастові

***

Враховуючи зміст заяви Мацвейка С.І., довідку видану КП ФМР «Фастівська ЖЕК» про фактичне проживання, з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла після вибуху  в житловому багатоквартирному будинку по вул. Садовій, 10 у м. Фастові, відповідно до ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, Наказу МВС України №658  від 06.08.2018 року «Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій» та Протоколу оперативного засідання міської постійної комісії з питання  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.12.2018 року пп.1 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Визнати постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, вибуху в багатоквартирному будинку по вул. Садова, 10 в м. Фастові,   12.2018 року ***.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                               М.В. Нетяжук