Про взяття на квартирний облік та включення до першочергових списків на одержання житла Божнюк Оксани Вікторівни

• 18.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.11.2019                                                                                                          № 564

Про взяття на квартирний облік

та включення до першочергових

списків на одержання житла

Божнюк Оксани Вікторівни

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву Божнюк О.В., керуючись ст.ст. 36, 39, 45 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470 та пп.2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до першочергових списків на одержання житла  Божнюк Оксану Вікторівну, ***р.н, зі  складом сім’ї п’ять  осіб:
  • Божнюк Оксана Вікторівна*** р.н., заявниця;
  • ***

Божнюк О.В. зареєстрована в  ***, житловою площею 28,1 кв.м., її чоловіку належить 1/3 частина даної квартирі на праві приватної власності, в якій зареєстровано 6 осіб та забезпечені житловою площею до 7 кв. м. на одну особу, та включити до першочергових списків на отримання житла,  як  багатодітну родину.

1. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови з питань капітального будівництва  Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук