Про взяття на квартирний облік та включення до позачергових списків на одержання житла Лунги Андрія Валентиновича

• 16.09.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                    №

Про взяття на квартирний облік

та включення до позачергових списків

на одержання житла

Лунги Андрія Валентиновича

Враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 46 Житлового кодексу Української РСР, п.15, ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту»,  п.5-2, ст.46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до позачергових списків на одержання житла одноосібно – Лунгу Андрія Валентиновича, **** р.н., як особу з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, який  захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, зареєстрований за адресою: *****************, не забезпеченого житлом.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук