Про взяття на квартирний облік та включення в першочергові списки на одержання житла Мазуренка Олега Вікторовича

• 24.10.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.10.2019                                                                                                                       № 515

Про взяття на квартирний облік

та включення в першочергові списки

на одержання житла

Мазуренка Олега Вікторовича

Враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питаннь при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст.ст. 36, 39, 45 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до першочергових списків на одержання житла Мазуренка Олега Вікторовича, *** р.н.,  як  учасника бойових дій, який  захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, забезпеченого житлом до 7 кв.м., який зареєстрований та проживає ***,  зі складом сім’ї 2 особи:
  • Мазуренко Олег Вікторович, ***р.н. – заявник;
  • ***

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови  з питань капітального будівництва  Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук