Про взяття на квартирний облік та включення в позачергові списки на одержання житла      Березніцького Андрія Анатолійовича

• 21.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  18.07.2019                                                                                                       № 385

Про взяття на квартирний облік

та включення в позачергові списки

на одержання житла

Березніцького Андрія Анатолійовича

Враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 46 Житлового кодексу Української РСР, п.15, ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту»,  п.5-2, ст.46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до позачергових списків на одержання житла Березніцького Андрія Анатолійовича, *** р.н., як  інваліда війни ІІ групи, який  захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, не забезпеченого житлом, зареєстрований та проживає в *** в м. Фастові,  зі складом сім’ї ***особи:
  • Березніцький Андрій Анатолійович ***р.н. – заявник;
  • ***
  1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук