Про взяття  на квартирний облік  та включення в позачергові списки  на одержання житла особи  з числа дітей, позбавлених  батьківського піклування ***

• 18.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.11.2019                                                                                                          № 565

Про взяття  на квартирний облік

та включення в позачергові списки

на одержання житла особи

з числа дітей, позбавлених

батьківського піклування

***

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву ***., керуючись ст. ст. 36, 39, 46 Житлового кодексу Української РСР, ст.33 Закону України «Про забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пп.3, п.46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470 та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до позачергових списків на одержання житла одноосібно *** р.н., особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування,  яка перебувала на первинному обліку в службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради. Нерухомого майна у власності ***. не має, зареєстрована та проживає в будинку опікуна за адресою: ***,  забезпечена житловою площею до 7 кв.м.
  2. Контроль за   виконанням  даного  рішення  покласти   на  заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                      М.В. Нетяжук