Про забезпечення благоустрою на території парку культури та відпочинку ім.Гагаріна

• 15.05.2019

Фастів

15.05.2019                                                                                               № 149од

Про забезпечення

благоустрою на території

парку культури та відпочинку

ім.Гагаріна

З метою приведення до  належного естетичного стану та створення комфортних та  безпечних умов для відвідувачів парку культури та відпочинку ім.Гагаріна, враховуючи розпорядження міського голови від 18.03.2019 року №90 од «Про проведення загальноміського двомісячника благоустрою», ст.ст.13,18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою на території міста Фастова,  затверджених рішенням Фастівської  міської ради від 26.05.2016  № 24-XIII-VII, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Керівникам  КП «Фастівська ЖЕК» та  КП ФМР «Фастів-благоустрій» забезпечити надання техніки для вивезення гілля та опалого листя із території Фастівського міського парку культури та відпочинку ім.Гагаріна, у термін до 01.06.2019 року.

1. Керівнику КП ФМР «Фастів-благоустрій» надати допомогу ТОВ «ОРТ Вектор», спеціальною технікою та робочою силою для виконання робіт по видаленню 4 (чотирьох) аварійно-небезпечних дерев, що ростуть на території Фастівського міського парку культури та відпочинку ім.Гагаріна, поруч із автобусною зупинкою,  у термін до 01.06.2019 року.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук