Про забезпечення дезінфікуючими засобами для індивідуального захисту ПС/ДБСТ м. Фастів

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      26.03.2020                                                                                                             № 91 од

Про забезпечення дезінфікуючими засобами

для індивідуального захисту ПС/ДБСТ м. Фастів

Керуючись постановою КМУ № 211 від 11.03.2020р.«Про запобігання поширенню на території України коронавірусуCOVID-19» , рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС Протокол № 4 від 16.03.2020р. «Про перелік невідкладних робіт пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації щодо поширення вірусу COVID-19», відповідно  п.  1.32 Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Забезпечити дезінфікуючими засобами для індивідуального захисту прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, що функціонують на території міста Фастів.
  2. Організувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування про дотримання інструкцій та рекомендацій ВООЗ в епідеміологічний період.
  3. Витрати, пов’язані з організацією забезпечення дезінфікуючими засобами для ПС/ДБСТ оплатити за рахунок  коштів виділених Фастівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіпо загальному фонду КЕКВ 2282.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                                 М. В. Нетяжук