Про забезпечення контролю за витратами матеріальних ресурсів при  проведенні  ремонтних робіт доріг і тротуарів

• 12.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від     10.06.2019                                                                                                               №  184 од

Про забезпечення контролю

за витратами матеріальних

ресурсів при  проведенні

ремонтних робіт доріг і тротуарів

З метою належного контролю  за витратами матеріальних ресурсів при проведенні ремонтних робіт  дорожнього покриття вулиць та тротуарів у м. Фастів, керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити робочу групу у складі:

Рудяк Т.Я. – заступник міського голови з капітального будівництва, голова робочої групи;

Грицута Д.Д. – головний спеціаліст відділу ЖКГ;

Мєх Н.А. – начальник відділу з капітального будівництва;

Міхєєв Ю.А. – заступник директора  КП ФМР «Фастів-благоустрій»;

1. Керівнику КП ФМР «Фастів благоустрій» перед початком робіт забезпечити надання робочій групі дефектні акти із визначенням адреси об’єкту ремонту, та площі що планується ремонтувати.
  2. Робочій групі затвердити дані дефектних актів, з подальшою перевіркою щодо фактично виконаних робіт, та використаними матеріалами при проведенні ремонтних робіт доріг і тротуарів.
  3. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський  голова                                                                 М.В. Нетяжук