Про забезпечення  медико-соціального супроводу сімей з дітьми першого року життя

• 10.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  06.06.2019                                                                                 №  178 од

Про забезпечення  медико-соціального

супроводу сімей з дітьми першого року життя

На виконання  п. 2.12 Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ, на виконання Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2016 № 9-XXII-VII, з метою організації  медико-соціальної допомоги родині у складних життєвих обставинах з дитиною першого року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Забезпечити надання допомоги в отриманні медичних послуг та придбанні необхідних медичних засобів родині, яка перебуває у складних життєвих обставинах ( додаток).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                               М. В. Нетяжук

№   178 од     від 06.06.2019

Список надання  допомоги в отриманні медичних послуг та

Придбання необхідних медичних засобів

Назва заходу Дата Відповдальні
Організувати самостійну госпіталізацію родини Степанюк Юлії Олександрівни, 03.07.2000р.н., окремо  від дитини Пономаренко Ангеліни Максимівни, 06.07.2018р.н.у відповідні  окремі медичні відділення закладів охорони здоров’я міста.

04.06.2019 Бортовська Ж. П.
Забезпечити придбаннямедичних засобів родині, що перебуває у складних життєвих обставинах і не може впоратись з ними самостійно, відповідно медичних довідок.

Бортовська Ж. П.
Витрати, пов’язаніорганізацією та забезпеченням медико-соціального супроводу родини Степаненко Ю.О.оплатити за рахунок коштіввиділених ФМЦСССДМ по загальному фонду КЕКВ 2282.

2019 р.

Бортовська Ж. П.

Заступник міського голови                                                                       О.П.Давиденко