Про заходи з нагоди Всеукраїнськогодня бібліотек та підведення підсумків Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка

• 29.09.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    28.09.2020                                                                                                      №  256 од

Про заходи з нагоди

Всеукраїнськогодня бібліотек

та підведення підсумків

Міжнародної літературної премії

короткої прози ім. Василя Портяка

Відповідно до Указу Президента України від 14 травня 1998 року № 471/98“Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек”, рішення Фастівської міської ради від 12.12.2019 № 30-LXIX-VII«Про заснування та проведення Конкурсу на присвоєння міжнародної літературної премії імені Василя Портяка», Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1.      Затвердити план заходівз нагоди Всеукраїнського дня бібліотекта підведення підсумків Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка(додаток).2.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                    М.Нетяжук

Додаток до розпорядження №  256 од   від   28.09.2020

План заходів з нагоди Всеукраїнського дня бібліотекта підведення підсумків Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка

№ п/п Назва заходів Дата проведення Відповідальні
1. Організувати та провести урочистий захід у міському Палаці культури з підведення підсумків Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30.09.202013-00  Давиденко О. П.Савченко Н. М.
2. Здійснити організаційні заходи щодо підготовки:

– замовити квіти для вручення під час урочистостей;

– замовити поліграфічну продукцію (банер);

– замовити послуги з харчування для учасників заходу.

до 30.09.2020  Савченко Н. М.
3. Підготувати привітання міського голови бібліотекарям міста з професійним святом та оприлюднити інформацію щодо проведення заходу у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та сторінці у соцмережі Фейсбук. до 30.09.2020 Авксентюк Т. В.
4. Скласти списки нагороджуваних осіб і підготувати розпорядження про нагородження до 30.09.2020 Яценко І. А.
5. Забезпечити участь у заході учнівської молоді, шкільних бібліотекарів, бібліотекарів міської бібліотеки, творчої молоді міста 30.09.2020 Єриш Н. Л. Савченко Н. М.
6. Організувати тематичну виставку у міській бібліотеці 30.09.2020 Савченко Н. М.
7. Витрати, пов’язані з проведенням заходу, присвяченого підведенню підсумків Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та  туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Вересень-жовтень, 2020 р. Савченко Н. М.

Керуючий справами                                                                     Л. О. Тхоржевська