Про заходи з відзначення 30-річчя від дня заснування Фастівського державного краєзнавчого музею

• 29.09.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    28.09.2020                                                                                                      № 255 од

Прозаходи з відзначення

30-річчя від дня заснування

Фастівського державного

краєзнавчого музею

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 12-XXII-VII,з метою відзначення у 2020 році 30-річчя від дня заснування Фастівського державного краєзнавчого музею, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1.      Затвердити план заходівз відзначення 30-річчя від дня заснування Фастівського державного краєзнавчого музею(додаток).2.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                             М. Нетяжук

Додаток до розпорядження №  255 од      від    28.09.2020

План проведення заходівз відзначення 30-річчя від дня заснування Фастівського державного краєзнавчого музею

№ п/п Назва заходів Дата проведення Відповідальні
1. Організувати та провести у краєзнавчому музеї:

-урочистий захід з нагоди відзначення 30-річчя від дня його заснування;

– відкриття виставки етнографічного вбрання «Мій рідний край – життя мого колиска» спільно з парафією греко-католицької церкви св. Вмч. Димитрія та Ліги жінок УГКЦ м. Фастів.

01.10.202011-00 Давиденко О. П.Савченко Н. М.
2. Здійснити організаційні заходи:

– підготувати сценарій проведення урочистого заходу;

– замовити квіти та цінні подарунки для вручення під час урочистостей;

– замовити послуги з харчування для учасників заходу.

до 01.10.2020  Савченко Н. М.
3. Підготувати привітання міського голови з нагоди 30-річчя від дня заснування краєзнавчого музею. до 01.10.2020 Авксентюк Т. В.
4. Скласти списки нагороджуваних осіб і підготувати розпорядження про нагородження до 01.10.2020 Яценко І. А. Савченко Н. М.
5. Витрати, пов’язані з проведенням заходу з нагоди відзначення 30-річчя від дня заснування краєзнавчого музею, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та  туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Жовтень, 2020 р. Савченко Н. М.

Керуючий справами                                                                     Л. О. Тхоржевська