Про запобігання поширенню на території міста Фастова коронавірусу COVID-19

• 12.03.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 12.03.2020 р.                                                                                                             № 74од

м. Фастів

Про запобігання поширенню

на території міста Фастова

коронавірусу COVID-19

На виконання постанови КМУ №211 від 11.03.2020 р. та рішення Протоколу №3 від 11.03.2020 року міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з небезпекою виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Фастова, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на підставі статті 14 Кодексу цивільного захисту України, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”

1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території міста Фастова карантин, заборонивши:

відвідування закладів освіти ії здобувачами;

проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.  Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

1. Відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити:

організацію виконання та контроль за дотриманням на території міста вимог цього розпорядження, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                  (підпис)                                            М. В. Нетяжук