Про затвердження cкоригованого  тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення натериторії міста Фастівдля бюджетнихустанов та інших споживачів (крім населення)

• 25.04.2019

РІШЕННЯ

Від    23.04.2019                                                                                     №  235

Про затвердження cкоригованого

тарифу на централізоване

водопостачання та водовідведення на

території міста Фастівдля бюджетних

установ та інших споживачів (крім населення)

Керуючись Законом України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, п.п.5, п.а ст.30, ст.40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити скориговану структуру тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на території міста Фастів згідно додатку 1 та  додатку 3.
  2. Затверджені тарифи ввести в дію через 15 днів після оприлюднення в засобах масової  інформації.
  3. Здійснити коригування попереднього тарифу затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2019 № 72Про затвердження тарифу  на централізоване водопостачання та водовідведення на території  м.Фастів”
  4. Визнати такими, що втратили чинність додатки 1 та додатки 3 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2019 № 72Про затвердження  тарифу  на централізоване водопостачання та водовідведення на території  м.Фастів”
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову  О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук

Додаток: 235.1

Додаток: 235.2