Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  22.07.2020                                                                           № 192 од

Про затвердження Інструкції

про порядок ведення обліку,

зберігання, використання і

знищення документів та інших

матеріальних носіїв інформації,

що містять службову інформацію

у апараті Фастівської міської ради

та її виконавчого комітету

З метою організації роботи щодо ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету (далі – Інструкція) (додається).
  2. Заступникам міського голови, секретарю ради, керуючому справами, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету:

2.1. Організувати вивчення Інструкції працівниками підпорядкованих структурних підрозділів апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету.

2.2. Забезпечити неухильне додержання вимог Інструкції, затвердженої цим розпорядженням.

2.3. У кожному структурному підрозділі апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету визначити посадових осіб та скласти «Список працівників управління, відділу, сектору, які допущені до роботи з документами, що містять службову інформацію». Відомості про визначених відповідальних осіб (ПІБ повністю, найменування посади, контактний телефон та електронна адреса) надати до загального відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук

Додаток до 192 од