• 29.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від     21.02.2020                                                                                   №112

Про затвердження інструкції з діловодства

у Фастівській міській раді та її виконавчих органах

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 р. № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконачий комітет вирішив:

1. Затвердити інструкцію з діловодства у Фастівській міській раді та її виконавчих органах (додається).
  2. Відповідальність за впровадження інструкції з діловодства та дотримання її вимог у Фастівській міській раді та її виконавчих органах покласти на заступників міського голови,керуючого справами, секретаря міської ради, начальника загального відділу, керівників управлінь, відділів, секторів, інших служб міської ради та її виконавчих органів.
  3. Рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.02.2012р. № 43 «Про затвердження інструкції з діловодства у Фастівській міській раді та її виконавчих органах» вважати таким що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Тхоржевську Л.О..

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук

Додаток 112.1