Про затвердження Календарного плану основних організаційних заходів виконавчого комітету Фастівської міської ради з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

• 25.08.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від__19.08.2020___                                                                                    №__219 од___

Про затвердження Календарного

плану основних організаційних заходів

виконавчого комітету Фастівської міської ради

з підготовки та проведення місцевих виборів

25 жовтня 2020 року

З метою створення належних умов для реалізації конституційного права громадян України на вільний вибір, забезпечення проведення 25 жовтня 2020 року законних і демократичних виборів депутатів міської ради та міського голови, діючи у відповідності до п.1 статті 211 Виборчого кодексу України, Закону України “Про Державний реєстр виборців”, постанови Центральної виборчої комісії від 08 серпня 2020 року №163 “Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року” та керуючись п.20 ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Календарний план основних організаційних заходів виконавчого комітету Фастівської міської ради з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року (Додаток 1).
  2. Управлінням, відділам міської ради та її виконавчого комітету, організаціям, установам міста Фастова взяти до безумовного виконання вказаний Календарний план основних організаційних заходів та забезпечити його повне виконання у встановлені терміни.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток 219,1