• 30.05.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 30.05.2019                                                                                             №____165  од___

Про затвердження Календарного

плану основних організаційних заходів

виконавчого комітету Фастівської міської ради

з підготовки та проведення позачергових виборів

народних депутатів України 21 липня 2019 року

З метою створення належних умов для реалізації конституційного права громадян України на вільний вибір, забезпечення проведення 21 липня 2019 року законних і демократичних виборів народних депутатів України, діючи у відповідності до п.1 ст.51 Закону України «Про вибори народних депутатів України», та керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Календарний план основних організаційних заходів виконавчого комітету Фастівської міської ради з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року (Додаток 1).
  2. Управлінням, відділам міської ради та її виконавчого комітету, організаціям, установам міста Фастова взяти до безумовного виконання вказаний Календарний план основних заходів та забезпечити його повне виконання у встановлені терміни.
  3. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток 165.1