Про затвердження міського плану заходів на ІІ півріччя 2020 року з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

• 08.07.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 07.07.2020                                                                                         № 181од

м. Фастів

Про затвердження міського плану заходів

на ІІ півріччя 2020 року з реалізації

Національної стратегії сприяння розвитку

громадянського суспільства

На виконання пунктів 3.1, 3.2 розпорядження Київської обласної державної адміністрації №765 від 28  грудня 2019 року «Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки», керуючись п. 20 ч.4. ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити міський план заходів на ІІ півріччя 2020 року з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства, залучивши інститути громадянського суспільства (далі – план заходів), що додається.
  2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити виконання зазначеного плану заходів та інформувати про його виконання до 15 грудня 2020 року сектор демократичних ініціатив виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток до розпорядження