Про затвердження місць торгівлі баштанною продукцією на території м. Фастів

• 30.07.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   24.07.2020                                                                                              № 331

м. Фастів

Про затвердження місць

торгівлі баштанною продукцією

на території м. Фастів

Враховуючи заяви суб’єктів господарської діяльності  щодо сезонної торгівлі овочами, фруктами та баштанною продукцією, керуючись пп.5, п.2, ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.7, п.а, пп.8 п.а, пп.1, п.б, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Визначити КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» місця для організації торгівлі овочами, фруктами та баштанною продукцією на території м. Фастів в період з 01.07.2020р. по 01.11.2020р.:

вул. Шептицького біля АЗС «Вирій»;

вул. Шептицького № 6, № 18;

вул. Бондарівська (навпроти продуктового магазину);

на перехресті вул. Галафєєва та вул. Залізнична;.

вул. Житомирська біля буд. № 26, № 218;

вул. К. Строкова ( біля магазину «Кооператор»);

вул. Соборна,біля  буд. № 63.

1. Суб’єктам господарської діяльності укласти Договір про надання послуг  з  КП ФМР        «Центр торгівлі та  благоустрою»
  2. Оплату за надання послуг проводити відповідно тарифів ярмарок затверджених рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 594 від 15.11.2019р. «Про затвердження тарифів вартості обслуговування торгівельної площі на ринку КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою»»
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови. Рудяка Т. Я.

Міський голова                                                                                        М. В. Нетяжук