Про затвердження  Настанови з  якості виконавчих  органів  Фастівської міської  ради

• 13.04.2019

р і ш е н н я

Від        17.08.2018р.                                                                                                                      № 390

м.Фастів

Про затвердження  Настанови з  якості
виконавчих  органів  Фастівської
міської  ради

Відповідно до  пункту 4.4  ДСТУ ISO 9001:2015 Системи управління якістю,  з метою вдосконалення функціонування системи управління якістю (далі – СУЯ) та підвищення ефективності діяльності виконавчих органів Фастівської міської ради, поліпшення їх загальної дієвості ,керуючись  ст.40 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити Настанову з  якості виконавчих органів  Фастівської міської ради , що додається .
  2. 2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою .

Міський голова                                                                                М.В.Нетяжук

Додаток: НАСТАНОВА З ЯКОСТІ