Про затвердження нормативів (норм) питного водоспоживання для споживачів міста Фастова

• 28.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

від “_21” __02___ 2020  року                                                              №_47____

Про затвердження нормативів (норм)

питного водоспоживання

для споживачів міста Фастова

Розглянувши подання в.о. директора комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» № 66 від 05.02.2020 року щодо затвердження нормативів (норм) питного водоспоживання для споживачів міста Фастова, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1107 від 25.08.2004 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання», Методики визначення нормативів питного водопостачання населення, затвердженої Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 27.09.2005 №148, враховуючи розрахункові витрати води при проектуванні систем водозабезпечення, передбачені ДБН В.2.5.-64:2012, керуючись  п.п.3 ч.2 ст.4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.п.1 п.а ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити нормативи (норми) питного водоспоживаннядля споживачів централізованого водопостачання міста Фастова до 28.02.2023 року згідно з додатком 1.
  2. У разі відсутності, тимчасового виходу з ладу або втрати вузла обліку споживання питної води, – проводити розрахунки зі споживачами за надані послуги із централізованого водопостачання (водовідведення), згідно із затвердженими нормативами (нормами) з урахуванням Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018р. № 315 та Постанови Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019р. № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови

Міський голова                                                                                              М.В.Нетяжук

Додаток 47.1