Про затвердження паспортів бюджетних програм виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2019 рік

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.12.2019                                                                                               416од

Про затвердження  паспортів бюджетних програм

виконавчого комітету Фастівської

міської ради на 2019 рік

Згідно наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2014 року №1194 «Про внесення змін до Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», відповідно до ст.20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», керуючись п.20, ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити паспорти бюджетних програм  виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2019 рік за кодами програмних класифікацій видатків та кредитування місцевих бюджетів в новій редакції (додаються) :

0210160 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах
0212111 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
0213104 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
0216030 Організація благоустрою населених пунктів

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                           М.В.Нетяжук