Про затвердження паспортів бюджетних програм виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2020 рік

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 02.04.2020                                                                                                   № 97 од

Про затвердження паспортів бюджетних

програм виконавчого комітету Фастівської

міської ради на 2020 рік

Згідно наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2014 року №1194 «Про внесення змін до Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», керуючись Правилами складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», а також Міністерства фінансів України від 29.12.2018 року №1209 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України» , керуючись п.20, ч.4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити паспорти бюджетних програм виконавчого комітету

Фастівської міської ради на 2020 рік за кодами програмних класифікацій видатків та кредитування місцевих бюджетів в новій редакції (додаються) :

0212111 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук