Про затвердження переліку проєктів переможців,  які будуть реалізовані у 2020 році, відповідно до  Програми реалізації громадського бюджету  (бюджет участі) у м. Фастів на 2017-2020 роки

• 24.10.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.10.2019                                                                                                                    № 503

м. Фастів

Про затвердження переліку проєктів переможців,  які будуть

реалізовані у 2020 році, відповідно до  Програми реалізації

громадського бюджету  (бюджет участі) у м. Фастів

на 2017-2020 роки

З метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, на виконання рішення Фастівської  міської ради від 22 грудня 2016 року «Про впровадження партиципаторного бюджету (бюджет участі) у м. Фастів та рішення Фастівської міської ради від 07.02.2019 № 6-XLIX-VII «Про затвердження внесення змін до Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Фастів на 2017-2020 роки»,  Положення про партиципаторне бюджетування в місті Фастові»  та протоколу засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету (бюджет участі) в місті Фастів, відповідно до ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити перелік проєктів переможців, які будуть реалізовані у 2020 році, відповідно до Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у місті Фастові на 2017-2020 роки» (згідно з додатком).
  2. Відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради в бюджетному запиті на 2020 рік врахувати видатки на реалізацію проєкту  переможця «Спортивний майданчик (футбольне та волейбольне поле)» в мікрорайоні Снігурівка та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської  міської ради для включення до бюджету міста на 2020 рік.
  3. КП ФМР « Фастівська Житлово-експлуатаційна контора» в бюджетному запиті на 2020 рік врахувати видатки на реалізацію проєкту переможця «Фастів без сміття» та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради для включення до бюджету міста на 2020 рік.
  4. Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради в бюджетному запиті на 2020 рік врахувати видатки на реалізацію проєкту переможця «Студія ФАСТІВ МУЛЬТФІЛЬМ– студія з виробництва мультфільмів та ігрового кіно з анімацією» та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради для включення до бюджету міста на 2020 рік.
  5. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради в бюджетному запиті на 2020 рік врахувати видатки на реалізацію проектів переможців «Реконструкція актової зали в Фастівському академічному ліцеї №9» і «Створення омріяного стадіону в Фастівському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ст. №3» та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради для включення до бюджету міста на 2020 рік.
  6. КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД» в бюджетному запиті на 2020 рік врахувати видатки на реалізацію проекту переможця «Білірубінометр для немовлят та придбання монітору для новонароджених фастівчан» та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради для включення до бюджету міста на 2020 рік.

7.КП ФМР «Фастів-благоустрій» в бюджетному запиті на 2020 рік врахувати видатки на реалізацію проекту переможця «Інформаційна дошка пам`яті Д.Григоренка з облаштуванням дороговказівника» та подати до фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради  для включення до бюджету міста на 2020 рік.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради, при формуванні бюджету міста на 2020 рік, врахувати пропозиції виконавців проектів Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у місті Фастові на 2017-2020 роки» щодо необхідної потреби в коштах та забезпечити фінансування в межах затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                          М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого

комітету  Фастівської міської     ради

від _21.10.2019_№ _503____

Перелік проектів, які будуть реалізовані у 2020 році, відповідно

№ Проекту Назва проекту Вартість Виконавець проекту
11 «Фастів без сміття» 298 750 грн. КП ФМР «Фастівська  житлово-експлуатаційна контора»
22 «Спортивний майданчик (футбольне та волейбольне поле)» 255 525 грн. Відділу з питань фізичної культури  та спорту
2 «Білірубінометр для немовлят та придбання монітору для новонароджених фастівчан» 150 000 грн. КНП ФМР «Фастівський міський ЦПМСД»
21 «Інформаційна дошка пам`яті Д.Григоренка з облаштуванням дороговказівника» 150 000 грн. КП ФМР «Фастів-благоустрій»
23 «Студія ФАСТІВ МУЛЬТФІЛЬМ – студія з виробництва мультфільмів та ігрового кіно з анімацією.»

149 730 грн.

Управління  культури, молоді та туризму
19 «Реконструкція актової зали в Фастівському академічному ліцеї №9» 225 000 грн. Управління освіти
30 Створення омріяного стадіону в Фастівському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа