Про затвердження переліку ритуальних послуг та вартості проведення безоплатного поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни

• 19.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від   18.07.2019                                                                                       №__376

м. Фастів

Про затвердження переліку

ритуальних послуг та вартості

проведення безоплатного поховання

померлих осіб, які мають особливі

заслуги перед Батьківщиною,

учасників бойових дій, постраждалих

учасників Революції Гідності та

осіб з інвалідністю внаслідок війни

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 15 лютого 2019 року №66 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в Київській області», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10. 06. 2019 року №345 «Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 15 лютого 2019 року №66», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 28. 10. 2004 року №1445 «Про затвердження порядку безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни», Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Про поховання та похоронну справу», відповідно до пп. 4 п. «а» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 23. 04. 2019 року №199 «Про затвердження переліку ритуальних послуг та вартості проведення безоплатного поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни».
  2. Затвердити перелік ритуальних послуг та їх вартість на 2019 рік, що визначені для безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                         М. В. Нетяжук

ДОДАТОК