Про затвердження плану заходів з проведення в місті Фастові у 2019 році Всеукраїнського тижня права

• 02.12.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   02.12.2019                                                                                      № 388од

Про затвердження

плану заходів з проведення

в місті Фастові у 2019 році

Всеукраїнського тижня права

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права», відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149/2008 «Про Всеукраїнський  тиждень права», Розпорядження Київської обласної державної адміністрації «Про затвердження обласного плану заходів з участі у проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права» від 13 вересня 2019 року № 527 та керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити план заходів з проведення в місті Фастові у 2019 році Всеукраїнського тижня права (далі план заходів) згідно з додатком.

1. Структурним підрозділам міськвиконкому забезпечити безумовне виконання плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 568-р, плану заходів затвердженого Розпорядженням Київської обласної державної адміністрації «Про затвердження обласного плану заходів з участі у проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права» від 13 вересня 2019 року № 527, та плану заходів затвердженого цим розпорядженням, та поінформувати юридичне управління виконавчого комітету Фастівської міської ради про результати виконання плану заходів до 17 грудня 2019 року.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

Міський голова                                                                     М.В. Нетяжук

до розпорядження міського голови

№ 388од від 02.12.2019 року

ПЛАН ЗАХОДІВ

з проведення у місті Фастові у 2019 році

Всеукраїнського тижня права

1. Організувати і провести у закладах середньої освіти м. Фастів Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

комітету Фастівської міської ради,

Фастівське відділення поліції (за згодою)

10 грудня 2019 року.

1. Організувати проведення в закладах середньої освіти виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

09-13 грудня 2019 року.

1. Організувати та провести в закладах освіти та культури тематичні заходи з питань реалізації і захисту прав людини (лекції, науково-практичні семінари, бесіди, зустрічі за круглим столом, екскурсії, майстер-класи, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

управління культури, молоді та туризму

09-13 грудня  2019 року.

1. Організувати виступи в засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

правової допомоги (за згодою),

управління соціального захисту населення

міської ради

09-13 грудня 2019 року.

1. Провести з працівниками підприємств, установ та організацій навчання, лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

09-13 грудня 2019 року.

1. Провести в установах виконання покарань лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини.

09-13 грудня 2019 року.

1. Організувати проведення конкурсу та презентацію конкурсних робіт (відеороликів, мультфільмів), присвячених правам людини.

управління культури, молоді та туризму

відділ з питань інформаційного

правової допомоги (за згодою)

09 – 13 грудня 2019 року.

1. Організувати проведення мистецьких виставок, у тому числі фотовиставок, засідань книжкових клубів, медіатек, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

Управління культури, молоді та туризму

правової допомоги (за згодою),

відділ з питань інформаційного

09-13 грудня  2019 року.

1. Взяти участь у проведенні виставки-форуму та благодійного заходу «Правники – суспільству» з метою набуття учасниками умінь використовувати у практичній діяльності знання про свої права, вміти захищати свої права і законні інтереси.

09-13 грудня 2019 року.

1. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації та/або у соціальних мережах питань проведення реформ у сфері політики центральних органів влади із зазначенням реальних результатів діяльності та змін у сфері забезпечення захисту прав людини.

міської ради

09-13 грудня 2019 року.

1. Провести «дні відкритих дверей» в органах виконавчої влади із запрошенням дітей шкільного віку (екскурсія, зустріч з керівником органу виконавчої влади).

комітету Фастівської міської ради

09-13 грудня 2019 року.

1. Організувати розміщення на офіційних веб-сайтах інформації з питань проведення Всеукраїнського тижня права.

09-13 грудня 2019 року.

1. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

09-13 грудня 2019 року.

Заступник міського голови з                                                        О.П. Давиденко

гуманітарних питань