Про затвердження порядку розрахунку витрат води для поливу присадибних ділянок для споживачів-населення

• 25.04.2019

Від   23.04.2019                                       №238

Про затвердження   порядку

розрахунку витрат води для поливу

присадибних ділянок для споживачів-населення

З метою покращення надання послуг з централізованого водопостачання населенню, порядку обліку використання питної води, що використовується на полив присадибних ділянок, для впорядкування обліку використання та зменшення втрат питної води івідповідно до статті 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пункту 3.5 та 3.12 «Правил користування системами централізованого коммунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 р. № 190,п.21 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 № 630 та керуючись підпунктом 5 пункту “а” статті 30, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердитипорядок розрахунку витрат води для поливу присадибних ділянок для споживачів-населення згідно додатку 1.
  2. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський  голова                                                                           М.В.Нетяжук

Додаток: 238.1