Про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області»

• 26.03.2020

Р І Ш Е Н Н Я

від “_20__” ___03_____ 2020  року                                                              №__143_

Про затвердження проектно-кошторисної

документації проекту «Реконструкція каналізаційних

очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал»,

місто Фастів Київської області»

Розглянувши проектно-кошторисну документацію проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області», розроблену приватним підприємством «Форвард інжиніринг», враховуючи позитивний експертний звіт наданий ТОВ «Українська міжрегіональна будівельна експертиза» від 11.12.2019 р. № 00390-19, керуючись наказом № 45 від 16.05.11 р. Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства «Про затвердження Порядку розроблення проектної документації та будівництва об’єктів» та Постановою Кабінету міністрів України від 11.05.2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 31, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», кошторисною вартістю 140 680,855 тис. грн., в тому числі:
  • будівельні роботи – 46 364,086 тис. грн..;
  • устаткування, меблі та інвентар – 64 802,859 тис.грн.;
  • інші витрати – 29 513,910 тис. грн..
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                            М.В. Нетяжук