Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Комплексна система відеоспостереження у місті Фастів»

• 08.07.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  03.07.2019                                                                                                          №  227 од

Про затвердження проектно-кошторисної

документації за робочим проектом

«Комплексна система відеоспостереження

у місті Фастів»

Розглянувши проектно-кошторисну документацію за робочим проектом «Комплексна система відеоспостереження у місті Фастів», розроблену ТОВ «ІНЖЕНЕРІНГ-АНАЛІТІКА», враховуючи позитивний експертний звіт, виданий ТОВ «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА» від 29.11.2018р. за №3-460-18-ЕК/КО, керуючись наказом №45 від 16.05.2011р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  «Про затвердження порядку розроблення проектної документації та будівництва об’єктів» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011р. №560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію за робочим проектом «Комплексна система відеоспостереження у місті Фастів» кошторисною вартістю 681,439 тис. грн.
  2. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради Міхеєвій О.О. взяти на облік зазначену проектно-кошторисну документацію.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

В.о. міського  голови                                                                  О.Б.Зикова