Про затвердження проєктно – кошторисної документації на «Капітальний ремонт (санація) адміністративної будівлі виконавчого комітету Фастівської міської ради, Київської обл., м. Фастів, пл. Соборна, 1»

• 30.07.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від  24.07.2020                                                                          № 323

Про затвердження проєктно – кошторисної

документації на «Капітальний ремонт (санація)

адміністративної будівлі виконавчого комітету

Фастівської міської ради, Київської обл.,

м. Фастів, пл. Соборна, 1»

Розглянувши проєктно – кошторисну  документацію на «Капітальний  ремонт  (санація) адміністративної будівлі виконавчого комітету Фастівської міської ради, Київської обл., м. Фастів, пл. Соборна, 1», розроблену генеральним проектувальником ТОВ «ДП «КИЇВОБЛБУДПРОЕКТ», враховуючи позитивний експертний звіт наданий ТОВ «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ»  від 09 грудня 2019р. № 0150-4299-19/УЕБ/А, керуючись наказом № 45 від 16.05.11 р. Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово – комунального господарства «Про затвердження Порядку розроблення проектної документації та будівництва об’єктів» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 31, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

Затвердити проєктно – кошторисну документацію на «Капітальний ремонт (санація) адміністративної будівлі виконавчого комітету Фастівської міської ради, Київської обл., м. Фастів, пл. Соборна, 1»

1. – кошторисною вартістю – 7 221,663 тис. грн., в тому числі:

– будівельні роботи – 5 671,453 тис. грн.;

– інші витрати – 381,242 тис. грн.;

– ПДВ 20% – 1 168,968 тис.грн.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук