• 25.04.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від      23.04.2019                                                                                               № 236

м. Фастів

Про затвердження скоригованого тарифу на

централізоване постачання холодної води,

водовідведення  (з використанням

внутрішньо будинкових  систем) на

території міста Фастівдля бюджетних

установ та інших споживачів (крім населення)  .

Керуючись Законом України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, п.п.5, п.а ст.30, ст.40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити структуру скоригованих тарифів на централізоване постачання холодної води,   водовідведення  (з використанням внутрішньо будинкових систем)  , згідно додатку 1, додатку 2.
  2. Затверджені тарифи ввести в дію через 15 днів після оприлюднення в засобах масової  інформації.
  3. Здійснити коригування попереднього тарифу затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2019 № 71Про затвердження скоригованого тарифу  на централізованого постачання холодної води,   водовідведення  (з використанням внутрішньо будинкових систем )на території  м.Фастів”
  4. Визнати такими, що втратили чинність, додатки 1 та додатки 2 до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2019 № 71Про затвердження скоригованого тарифу  на централізованого постачання холодної води,   водовідведення  (з використанням внутрішньо будинкових систем )на території  м.Фастів”
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук

Додаток: 236.1

Додаток: 236.2