Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку у  філії «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця» згідно перереєстрації

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №307

Про затвердження списків громадян,

які перебувають на квартирному обліку

у  філії «Рефрижераторна вагонна компанія»

АТ «Укрзалізниця» згідно перереєстрації

Розглянувши  протокол спільного засідання комісії з контролю дотримання житлового законодавства філії «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця» від 26.04.2019 року, враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових  питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись п.21, п.28 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1987 р. № 470, ст.37 Житлового кодексу України, пп. 7 п. «б» ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити рішення засідання комісії з контролю дотримання житлового законодавства філії «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця» з контролю дотримання житлового законодавства про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем роботи.

1. Контроль за виконанням    рішення   покласти  на   заступника міського   голови  з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський  голова                                                                                    М.В.Нетяжук