Про затвердження тарифівна вивезення рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ, інших споживачів

• 26.04.2019

Від 23.04.2019                                                        № 252

Про затвердження тарифів

на вивезення рідких побутових відходів

для населення, бюджетних установ,

інших споживачів

Розглянувши подання КП «Фастівська ЖЕК» щодо затвердження тарифів на вивезення рідких побутових відходів, відповідно до Законом України «Про житлово-комунальні послуги»,   Постанова Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. №1070 «Про затвердження правил про надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» Законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», пп.2 п.а, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити та затвердити КП «Фастівська ЖЕК» тарифи на послуги вивезення рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно додатку.
  2. Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на захоронення та вивезення побутових відходів для населення, бюджетних установ, інших споживачів» № 489 від 15 грудня 2017 року вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                             М. В. Нетяжук

до рішення виконкому

№ 252 від 23.04.2019

ТАРИФИ