Про затвердження тарифу на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення на території міста Фастів

• 18.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.11.2019                                                                                                          № 592

м. Фастів

Про затвердження

тарифу на централізоване

водопостачання та  централізоване

водовідведення на

території міста Фастів

Керуючись Законом України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  3 квітня 2019 року № 291),  п.п.5, п.а ст.30, ст.40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердитиструктуру тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на території міста Фастів, згідно додатків 1,2,3.
  2. Затверджені тарифи ввести в дію з 01 січня 2020 року .
  3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.02.2019 №72«Про затвердження тарифу  на централізоване водопостачання та водовідведення на території  м.Фастів», від 22.02.2019 № 71«Про затвердження   тарифу  на централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на території  м.Фастів», від 23.04.2019 № 235«Про затвердження  скоригованого  тарифу  на централізоване водопостачання та водовідведення на території  м.Фастів для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)»,від 23.04.2019 № 236«Про затвердження  скоригованого тарифу  на централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем ) на території  м.Фастів для бюджетних установ  та інших споживачів (крім населення)»з дня введення в дію тарифів, встановлених  даним рішенням.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук