Про здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування

• 26.12.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.12.2019                                                                     № 635

м. Фастів

Про здійснення функцій робочого

органу по проведенню конкурсу на

право пасажирських перевезень на

міських автобусних маршрутах

загального користування

Відповідно до вимог ст.44 Закону України «Про автомобільний транспорт», п.21 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», керуючись пп.12 п.а ч.І ст.30 та ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.10.2019 року №530 «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити протокольне рішення конкурсного комітету від 26.11.2019 року з визначення робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування (додається).
  2. Доручити здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування Організатору конкурсу – виконавчому комітету Фастівської міської ради на період до 21 жовтня 2021 року.
  3. Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на завідуючого сектором торгівлі та транспорту Кабанець Т.В..
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук

ПРОТОКОЛ

26 листопада 2019 року                              10:00                   м.Фастів, пл.Соборна, 1, каб.302

Присутні:

Голова комітету:

Зикова Олена Борисівна – перший заступник міського голови;

Секретар комітету:

Кабанець Тетяна Вікторівна – завідуючий сектором торгівлі і транспорту.

Члени комітету:

Ігнатьєва Яна Олегівна – в.о. начальника управління економіки та міжнародного співробітництва;

Мосійчук Денис Леонідович – в.о. начальника юридичного управління;

Дубчак Сергій Анатолійович – заступник начальника Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУ МП України в Київській області.

Порядок денний:

1. Розгляд заяв претендентів на здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування. Аналіз поданих документів.

1.1. Початок закритого засідання.

1.2. Оголошення результатів конкурсу.

1. СЛУХАЛИ:  Зикову О.Б.

Внесла пропозицію про відкриття засідання комітету з визначення робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування.

Голосували: «За»  – 5, «Проти» – 0 , «Утрималось» – 0 .

Рішення прийнято одноголосно.

Повідомила про те, що відповідно до розпорядження міського голови №662 від 25.11.2019 року відсутня (у відпустці) начальник юридичного управління Мельниченко А.В.. На період відсутності виконуючим обов’язки начальника юридичного управління визначено головного спеціаліста управління Мосійчук Д.Л..

Повідомила присутнім про те, що рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.10.2019 року №530 було оголошено конкурс на право здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування. В міськрайонній газеті «Перемога» від 24 жовтня 2019 року №44 подано оголошення.

Кінцевий термін прийняття документів оголошено 12 листопада 2019 року включно. Документи для участі в конкурсі не подав жоден претендент.

робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

ВИРІШИЛИ: Доручити здійснення функцій робочого органу по проведенню конкурсу на право пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування Організатору конкурсу – виконавчому комітету Фастівської міської ради на період до 21 жовтня 2021 року.

Враховуючи, що Комітетом розглянуто конкурсні пропозиції, засідання оголошено закритим.

Голова комітету                                                                                                    О.Б. Зикова

Секретар конкурсного комітету                                                                                   Т.В. Кабанець

В.о. начальника управління економіки та

міжнародного співробітництва                                                                          Я.О. Ігнатьєва