Про здійснення заходів з візуального обстеження технічного стану споруд, інженерно-технічного обладнання та елементів благоустрою площі Соборної у м. Фастів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 23.09.2020                                                                                 № 250

м. Фастів

Про здійснення заходів з візуального

обстеження технічного стану споруд,

інженерно-технічного обладнання

та елементів благоустрою

площі Соборної у м. Фастів

З метою визначення технічного стану споруд, інженерно-технічного обладнання та елементів благоустрою площі Соборної у м. Фастів, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Щоденно в робочі дні з 08:00 до 08:30, начальнику відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради Остапчуку Ю.В., здійснювати заходи з візуального обстеження технічного стану споруд, інженерно-технічного обладнання та елементів благоустрою площі Соборної у м. Фастів, та у разі візуального виявлення технічних невідповідностей, доповідати заступнику міського голови з питань капітального будівництва Рудяку Т.Я.
  2. Довести дане розпорядження до відповідних осіб.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                           М.В. Нетяжук