Про здійснення запозичення в 2019 році

• 22.11.2019

Про здійснення запозичення в 2019 році

З метою фінансування інвестиційного проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області», керуючись ст. 143 Конституції України, ст.ст. 16, 74 Бюджетного Кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України  від 16.02.2011 №110 «Про затвердження Порядку здійснення місцевих запозичень», п. 26 і п. 27 ч. 1 ст. 26, п. 16 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Здійснити зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) на наступних умовах:
    • мета запозичення – фінансування впровадження заходів проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області»;
    • форма здійснення запозичення – укладення кредитного договору з міжнародною фінансовою організацією Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО) (далі – Кредитний договір);
    • вид запозичення – зовнішній кредит;
    • розмір та валюта запозичення – до 1 310 000,00 євро (один мільйон триста десять тисяч євро), в т.ч. 2019 рік – 786 000,00 євро, 2020 рік – 524 000,00 євро;
    • строк запозичення до 10 (десять) років з моменту підписання Кредитного договору (включаючи пільговий період до 30 місяців від дати підписання Кредитного договору;
    • відсотки за користування запозиченням – 3 % річних;
    • майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань не надається;
    • погашення кредиту здійснюється рівними щопіврічними платежами, відповідно до умов Кредитного договору, починаючи після завершення пільгового періоду;
    • сплата відсотків по кредиту здійснюється щопіврічними платежами відповідно до умов Кредитного договору, починаючи з першої погодженої дати платежу, що припадає після надання першого траншу кредиту;
    • розмір основної суми боргу за запозиченням становить до 1 310 000,00 євро (один мільйон триста десять тисяч євро), в т.ч. 2019 рік – 786 000,00 євро, 2020 рік – 524 000,00 євро.
  2. Уповноважити начальника фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради на підписання Кредитного договору з міжнародною фінансовою організацією Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО) за проектом «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області», а також вчиняти інші необхідні правочини пов’язані з залученням запозичення до міського бюджету  м. Фастів шляхом отримання кредиту від міжнародної фінансової організації Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО).
  3. Уповноважити начальника фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням запозичення до міського бюджету м. Фастів шляхом отримання кредиту від міжнародної фінансової організації Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО), з правом підписувати, подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із здійсненням запозичення.
  4. Спрямувати кошти кредиту на фінансування інвестиційного проекту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області» загальною вартістю 1 310 000,0 євро (один мільйон триста десять тисяч євро), який передбачає впровадження енергоефективних та екологічних заходів на каналізаційних очисних спорудах м. Фастів та призведе до скорочення викидів СО2.
  5. Погашення кредиту та сплату відсотків за кредитом, а також інші витрати, пов’язані з отриманням та погашенням даного запозичення, здійснювати за рахунок коштів міського бюджету міста Фастова  Київської області.
  6. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради щорічно передбачати у міському бюджеті кошти, необхідні для здійснення витрат з виконання боргових зобов’язань міста до кінця дії цих зобов’язань.
  7. Здійснити залучення гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на наступних умовах:

7.1 мета залучення гранту – фінансування впровадження заходів проекту    «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області».

7.2 форма здійснення залучення гранту – укладення договору про грант з міжнародною фінансовою організацією Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО) в рамках Інвестиційної платформи добросусідства (ІПД).

• розмір та валюта гранту – до 400 000 євро (чотириста тисяч євро).
  1. Уповноважити Фастівського міського голову вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини (включаючи підписання договору про грант), а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.
  2. Рішення набуває чинності відповідно до законодавства, але не раніше дати погодження Міністерством фінансів України обсягу та умов здійснення запозичення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань бюджету, економіки та фінансів.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук