Про знесення зелених насаджень на прибудинковій території по вул. Садова, 10

• 18.06.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.06.2020                                                                                                                     №262

м. Фастів

Про затвердження Плану заходів

з профілактики  травматизму

невиробничого характеру на території

м. Фастова на II півріччя  2020  року

З метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони життя і здоров’я населення, поліпшення організації роботи з профілактики травматизму невиробничого характеру, керуючись пп.1 п.б) ч.1 статті 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити  міський план заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на території м. Фастова  на II півріччя 2020 року   згідно Додатку
  2. Виконавцям плану заходів,  до 18.12.2020,  через відділ з питань праці    управління соціального захисту населення   виконавчого комітету  Фастівської міської ради, проінформувати  виконавчий комітет Фастівської міської ради про проведену роботу.
  3. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                          М.В. Нетяжук